Prodej svahových sekaček Spider

Sekačky Spider jsou známé vynikající produktivitou práce. Vděčí za to zejména všesměrovému systému sečení, který prakticky eliminuje veškerý neproduktivní čas, který jiné stroje potřebují na otáčení a manipulaci. Důležitá je zejména vysoká denní produktivita, která je výrazně vyšší než u ruční techniky, jelikož zde odpadá faktor únavy a povinné pracovní přestávky.
 

Spider MINI

Dálkově řízená svahová a příkopová sekačka SPIDER MINI je určena k údržbě svažitého terénu s krátkou i vzrostlou trávou. Sekačka je schopná pracovat na svazích se sklonem 30° (58%).

Sekačky Spider MINI odpovídají na častou poptávku po menším stroji finančně dostupném i pro zákazníky, kteří nesečou profesionálně. Spider MINI zcela jistě nalezne uplanění na menších, ale členitých plochách jako jsou trávníky kolem horských hotelů, fotovoltaických elektráren (FVE), hrází, sadů, zemědělských farem atd.

Tradičně vysoká kvalita sečení umožňuje použití stroje i na zahradách, v parcích a jiných intenzivně sekaných plochách.

Díky jedinečnému systému pojezdu je stroj vhodný i k údržbě ploch vyžadujících jemnou péči a zařízení s nízkou hmotností.

Spider MINI je splněný sen pro všechny, které již nebaví úmorné sekání.

Průměrná produktivita (m2/h) 750
Spotřeba paliva (l/h) 1
Hmotnost (kg) 125
   
Pohonná jednotka:  
Motor Briggs & Stratton 950
Objem 223 ccm
Zapalování elektronické
Objem nádrže 4 l
Palivo bezolovnatý benzín BA95
   
Pojezd a řízení:  
Převodovka hydrostatická
Rychlost 0-4 km/h
Řízení 360°, 4 kola
   
Žací ústrojí:  
Záběr sečení 560 mm
Výška sečení 40mm – 90mm
Spojka / brzda nože manuální

 

     

 

Spider ILD02

Rádiem dálkově řízená svahová sekačka SPIDER ILD02 je určena pro údržbu členitého a nepřístupného terénu do sklonu 40 stupňů. Zároveň je však velmi dobře použitelná na sečení rovných ploch. Sekačka je konstruována tak, aby si poradila s náletovými dřevinami, ruderálním porostem a dlouhodobě nesečenou trávou, ale i s úpravou parkových ploch, kde je vyžadována vysoká kvalita zástřihu. Obecně je stroj Spider ILD02 koncipován pro sečení rozlehlých ploch.

Sekačka Spider ILD02 je vynikající zvláště při sekání svahů kolem komunikací,  při údržbě vojenských a armádních prostor (hangáry, muniční sklady), zemědělských a sadařských ploch, zatravněnách skládek, elektráren, elektrických rozvoden, letišť, horských hotelů a při údržbě sjezdovek a parků. Spider ILD02 je často používán při kosení golfových hřišť a jiných sportovišť. Fotovoltaické elektrárny představují ideální místo pro použití sekačky Spider ILD02.

Díky jedinenčému systému pojezdu je velice vhodná i pro údržbu ploch kolem vodních rezervoárů, říčních toků a vodních děl - zejména přehrad a protipovodňových valů.

Nízká hmotnost, která je zajištěna výrobou většiny dílů stroje z lehkých ušlechtilých slitin a pohon všech čtyř kol, zajišťují maximální šetrnost k přírodě. Sekačku tak lze bez obav využít i při údržbě mokřadel a pozemků v chráněných krajinných oblastech.

Sekačka Spider ILD02 najde uplatnění všude tam, kde potřebujete posekat nepřístupný či dlouho nesečený pozemek, ale i tam, kde je vyžadována vysoká kvalita a frekvence kosení. Jedná se o zcela univerzální žací stroj primárně určený pro profesionální využití.

Stroje Spider ILD02 vynikají skvělou produktivitou při minimálních provozních nákladech. Svojí výkonností jsou schopny nahradit velké množství křovinořezů nebo těžkou techniku. Ekonomičností provozu je pak vysoce předčí.

Důležitá je zejména vysoká denní produktivita, která je výrazně vyšší než u ruční techniky, jelikož zde odpadá faktor únavy a povinné pracovní přestávky.


 

Průměrná produktivita (m2/h) 7000
Spotřeba paliva (l/h) 3
Hmotnost (kg) 335
Rozměry (mm) 1640 x 1430 x 920
   
Pohonná jednotka:  
Motor Kawasaki FS 691 V
Výkon 24 HP
Objem 726 ccm
Zapalování elektronické
Objem nádrže 16 l
Palivo bezolovnatý benzín
   
Pojezd a řízení:  
Převodovka Převodovka  hydrostatická (SAUER DANFOSS)
Olejová nádrž 9 l
Rychlost 0-8 km/h
Řízení 360°, 4 kola
Pojezdová kola 16 x 6.50 - 8
   
Žací ústrojí:  
Záběr sečení 1230 mm
Výška sečení 90mm – 140mm / 70mm - 120mm
Spojka / brzda nože elektromagnetická


Video z provozu

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázková příloha: